Nové parcely u kotelny

Město Soběslav se rozhodlo podpořit výstavbu nových rodinných domků a převede pozemky blízko bývalé teplárny (dnes areál Goldim) na stavební parcely. Nebude se však jednat o ledajaké parcely. Oblast je dnes z části tvořena bažinami a podmáčenými loukami.

Lidé jsou dnes nároční a chtějí za své peníze nějakou přidanou hodnotu. Proto byla vybrána tato lokalita, která je vhodná pro rybáře či milovníky vodních sportů. Bazén na zahradě je už vcelku běžnou záležitostí, ale zamrzlé kaluže mohou nabídnout sportovní využití i v zimě. Kluziště za domem je totiž nadstandart a možná do Soběslavi přitáhne i nějakou tu hokejovou hvězdu.

velka_mapa_2

Kdy budou pozemky připravené pro první zájemce zatím není jisté, město momentálně řeší poslední chybějící pozemky, které by rádo směnilo s aktuálními majiteli za jednu z budoucích stavebních parcel.

Je dobře, když se město rozrůstá koncepčně s výhledem do budoucna. V další fázi budou na stavební parcely převedeny pozemky kolem současného železničního koridoru, vhodné zvláště pro fanoušky železnice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..