Pavel Mládek

Po maturitě na střední zdravotnické škole v Táboře jsem vystudoval obor Zdravotnický záchranář na vyšší odborné škole v Praze. Posléze jsem nastoupil k záchranné službě Asociace Samaritánů ČR jako zdravotnický záchranář a zároveň jsem pracoval na zkrácený úvazek na oddělení ARO v nemocnici Kladno.

Pocházím sice z malé vísky na Vysočině, ale už více než půl roku žiji se svojí rodinou v Soběslavi a pracuji jako zdravotnický záchranář v Táboře. Ve volném čase  mě baví geocaching, nebo se jen tak procházím přírodou se svojí rodinou a psem. Mezi moje koníčky dále patří horolezectví a cestování vyřazenou sanitkou, kterou přestavuji na obytný automobil.

K aktivní politice mě přivedl můj tchán, který v současnosti působí jako pirátský zastupitel v Soběslavi. Sám jsem byl už od počátku členem pirátského sdružení v Kladně, kde jsem před přesunem do Soběslavi žil.

 

Translate »

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/html/sobnet.cz:/home/html/sobnet.cz:/home/clients/sobnet.cz:/home/clients/sobnet.cz:/usr/share/php) in /home/html/sobnet.cz/public_html/sobeslav/pirati/wp-includes/functions.php on line 2101