Přidej se k nám

Chci se stát Pirátem pro Soběslav

Chceš být jedním z nás? Členové se pravidelně setkávají na schůzích a diskutují návrhy předložené na zastupitelstvu.

Schůze Pirátů pro Soběslav na Svákovské hvězdárně

Schůzky jsou veřejné pro kohokoliv. Jsme v kontaktu s ostatními Piráty, především s poslancem Lukášem Koláříkem, který nás v Soběslavi často navštěvuje.

Poslanci Lukáš Kolářík a Ivan Bartoš při návštěvě v Soběslavi

Piráti se také podílejí na tvorbě obsahu webových stránek, Facebooku i našeho YouTube kanálu. Kromě toho také vydáváme vlastní Pirátské listy, či každoročně roznášíme celostátní vydání Pirátských listů. S tím vším nám můžeš pomoci právě ty! A nebo vymyslíš něco, co nás ještě nenapadlo, co by mohlo Soběslavi pomoci?

Co taková „práce Piráta“ obnáší?

Naší pracovní náplní je prosazování programu, za který jsme byli zvoleni. Tvrdě postupujeme proti hazardu, který převážná většina zastupitelů v Soběslavi podporuje. Nejvíce vybojovaným úspěchem bylo zabránění zavedení placeného parkovného v centru, kdy by zisk odcházel do kapes soukromé firmy.

Pirátští zastupitelé v akci

Co se však zatím moc nedaří, je prosazování vlastních návrhů na Soběslavském zastupitelstvu. Nepodařilo se nám prosadit návrh na transparentní radnici, protipovodňová opatření, či architektonické řešení centra města. V roce 2018 jsme vypracovali zastupitelům další dva návrhy, které dopadli se stejným výsledkem – participativní rozpočet a zavedení nulové toleranci hazardu, které byli zastupiteli odmítnuty. V roce 2018 jsme měli dva zastupitele, o čtyři roky později už čtyři. A na podzim 2022 se na podzim znovu konají volby do zastupitelstva a my bychom rádi, aby se Piráti pro Soběslav svezli na úspěšné vlně Pirátské strany a znovu uspěli.

Chci podpořit Piráty pro Soběslav

Nechceš být Pirátem pro Soběslav, ale chceš podpořit naše myšlenky? Podpořit nás můžeš například posláním daru na náš transparentní účet. Podpořit nás také můžeš návštěvou na některé ze schůzek (termíny jsou obvykle týden před Soběslavským zastupitelstvem a jsou dostupné na našem Facebooku). Rádi si poslechneme tvé názory na aktuální témata ve městě. Nechceš-li se s námi setkat, můžeš nám své tipy či názory poslat emailem, přes formulář, přes Facebook či v diskuzi na webových stránkách. Zúčastnit se také můžeš akcí, které pořádáme, například každé jaro při dobrovolnickém úklidu.

Piráti pro Soběslav při úklidu města

Chceš-li nás podpořit či se stát Pirátem pro Soběslav tak kontaktuj některého z Pirátů pro Soběslav či využij následující formulář.

[contact-form-7 id=“4812″ title=“Kontakt – Přidej se k nám“]

Translate »