Profil: Luboš Pekárik

Luboš Pekárik

Datum narození: 14. 7. 1977

Povolání:
obráběč kovů

Politická příslušnost:
bez politické příslušnosti

profil_pekarik_civil

Narodil jsem se v létě, roku 1977 v Táboře. Školku jsem vychodil​​​ v Soběslavi. V šesti letech jsem nastoupil na základní školu Komenského tamtéž. Od druhé třídy jsem byl převelen do ZŠ Chanos. Avšak do čtvrté třídy jsem se vrátil opět do Komenského.

Po skončení základní školy jsem tři roky docházel na SOU Strojírenské – ovšem ne pravidelně, za což mne postihla snížená známka z chování (již tenkrát se ze mne stával bukanýr). To bylo  pro změnu opět v Soběslavi. Vyučené řemeslo se jmenovalo „univerzální obráběč kovů“. Po vyučení jsem u strojů strávil sotva tři měsíce a již jsem utíkal se slovy: „To můžou dělat roboti!!!“. Dnes to roboti dělají, ale ty já již neovládám. Následovalo místo prodavače v trafice na soběslavském náměstí, pak místo strážce známého objektu JE Temelín. Po měsíci (nikdo mi do první výplaty nesdělil za kolik budu hlídat) opět po pirátském výstupu u nadřízeného jsem byl přesunut na ostrahu provozoven ve Veselí nad Lužnicí. Následně výroba nábytku u jedné soběslavské firmy. Pak točení volantem. Na chvíli. Následovala civilní vojenská služba, rozvoz obědů po Soběslavi. A pak tam a tam…

Dvanáct let jsem pracoval jako dělník ve výrobě oken. Nyní pracuji jako hlídač. V Soběslavi pro člověka s omezenou pracovní schopností moc možností není.

V politice jsem se nikdy neangažoval. Ale myslím, že nastává čas, něco změnit.

Translate »