Měsíc poté

Od posledních voleb uplynul měsíc a je možná na čase shrnout, co takové volby obnáší. V každém případě jsem poznal spoustu zajímavých lidí, s různými názory. Už vím, že dohodnout jednoduchou věc může být složité a můj názor nemusí být vždy ten nejlepší. Letošní volby byly jiné nejen pro mě, protože jsem kandidoval za Piráty, ale i pro celou Soběslav.

Asi poprvé se u nás objevil billboard, i když ve srovnání s Českými Budějovicemi to byl spíš baby-billboard. Pirátská výloha s monitorem ukázala, že to s moderními technologiemi myslíme vážně a naše sliby nejsou jen prázdná slova. Další věc, která „spolykala“ hodně času byl web a vydávání Pirátských listů, které přinesly informace z druhé strany, ne jen ty schválené radnicí. Sice bylo někdy těžké udržet emoce na uzdě, ale nakonec se nám povedlo vést volební kampaň v pozitivním duchu.
Mysleli jsme si, že nadšení pro správnou věc stačí, ale nakonec na nás ta trocha politiky dopadla. Anonymní leták v den voleb a článek v městském měsíčníku, který byl tak trochu na vodě, na to jsme opravdu připraveni nebyli. Snad se já ani moji kolegové na podobnou úroveň nedostaneme, protože to by pak popřelo všechnu naší snahu něco v Soběslavi zlepšit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..