Otužování je zdravé

Jak už víte z videozáznamu druhého jednání ZM, „město Soběslav nikdy o krytém bazénu neuvažovalo“. Hlavní důvod je jeho vysoká finanční náročnost, roční ztráty se totiž pohybují v řádech milionů. To však není jediný důvod.


Nejenom krytý bazén je možno využívat v zimě. Když náhodou zabloudíte na web koupaliště Soběslav, webkamera Vám prozradí, že se zde nalézá nejeden otužilec. Další důležité údaje jsou hned nad webkamerou, teplota vody v bazénu 18°C a dětském brouzdališti 19°C (7.1.2015).

Koupaliště-webKoupaní je tedy vhodné nejen pro otužilce začátečníky, ale i pro rodiny s dětmi. Prostě otužování by se mohlo stát součástí života každého soběslavského občana, který chce udělat něco pro své zdraví. A navíc udělá něco i pro své město, protože zisky z koupaliště Soběslav jdou do městského rozpočtu.
V každém případě je dobré, když je na městských webech co nejvíce aktuálních informací pro všechny.

Koupak220150107_141206Aktualizace (14.1.2015): Web Letního koupaliště Soběslav byl aktualizován, teplota je v případě uzavření bazénu mimo provoz. Jsme rádi, že naše články zajímají nejenom Piráty pro Soběslav a doufáme, že si Vaší pozornost udržíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..