Piráti darovali městské knihovně knihu o hazardu

Blíží se březnové zasedání zastupitelstva, na kterém Piráti pro Soběslav opět předloží návrh na nulovou toleranci hazardu ve městě. Při té příležitosti jsme se rozhodli koupit tři výtisky knihy Já hráč. Při této příležitosti jsme poslali dopis ostatním zastupitelům.

Vážení zastupitelé,

na zasedání zastupitelstva v březnu budete hlasovat o nulové toleranci k hazardu v našem městě nebo podpoříte zachování hazardu. Abyste mohli řádně rozhodnout, zakoupil jsem za svou odměnu zastupitele tři kusy knihy Já hráč. Nebyl jsem první, koho to napadlo, a tak si můžete v Soběslavské knihovně nyní vypůjčit celkem čtyři kusy této knihy.

O knize se dočtete například zde: http://www.obcaneprotihazardu.cz/kniha.htm

a zde je rozhovor s autorem knihy: https://www.youtube.com/watch?v=dUr48baQpvg

V knize popsané události se mohou stát i Vám a Vašim blízkým, proto prosím, nepodceňujte hrozbu, která je v knize popsána. Autor knihy si také myslel, že se ho hazard netýká. Tato kniha není odborná literatura, je to autentický příběh kdysi úspěšného člověka, sportovce, který Vám jasně přiblíží o čem hraní je a hlavně, proč by člověk hrát neměl. Pokud se Vám nechce vstoupit do temných zákoutí heren a blikajících automatů osobně, je tato kniha bezpečný způsob, jak se o hazardu něco dozvědět a zodpovědně se rozhodnout.

Kdyby se na někoho nedostalo a nestihl by knihu přečíst do zasedání zastupitelstva, tak mi prosím napište, byl by to důvod k odložení hlasování.

Děkuji.

Ing. Martin Kákona

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..