Proč piráti neuspěli ve volbách ?

Struktura této organizace je založena na internetu. Bohužel však většina obyvatel naší konzervativní republiky je stále a ještě dlouho bude ANALOGOVÁ. Voliči se sami nepídí v reklamou zaplevelené digitální síti po informacích. Obyčejně vezmou za vděk to, co jim přijde do poštovní schránky a přečtou si chválu na ty, koho by měli volit.

Nebuďme naivní, velká většina voličů jim podlehne. Důvody, proč je tomu tak jsou různé. Mít volby za sebou,  nechat se přesvědčit propagandisty o správnosti rozhodnutí, dále vrozený a předešlými volbami utvrzený fakt, že se stejně nic nezmění. Velká většina tak usoudí, že ti co se derou ke korytu úprkem hladových prasat to mají dopředu pořádně promyšlené a ví kde a u koho hledat podporu, aby byli zvoleni. Většinou jim to vyjde díky nám všem, kteří to bereme na lehkou váhu a s pohodlností nám vrozenou a léty totality prohloubenou volby ignorujeme jako vážnou věc.

Kde udělali piráti chyby? Nemají celorepublikovou organizační strukturu. Členové jsou informováni po síti, ale to v dnešní době stačí jen pro klandestinové organisace a PIRÁTI tak nejsou bráni vážně. Z reakcí těch, kteří už u koryta jsou „NEBEREME VÁS VÁŽNĚ páni piráti“, jasně čiší opovržení nad takovou podivnou MINI stranou.

Dalším vážným prohřeškem je propagace pěstování konopí. I když se může jednat o surovinu užitečnější více, než pole vysilující řepka, veřejnost si díky intenzivním kampaním proti jejímu pěstování spojuje Piráty s užíváním její jiné verze tedy MARIHUANY. Lidé moc nepřemýšlí o odrůdách rostlin a mohou snadno podlehnout představě o polích a lánech omamných rostlin a lidech s tučnými zisky z prodeje komodity. Osvěta je opět jen na internetu a málokdo se namáhá tuto stránku otevřít.

Bez propagandy to nejde! Dokud nebude na stáncích s tiskem vydání Pirátského listu a v něm to o co se snaží její členové, bude nemožné vybudovat silnou členskou základnu a vniknout do vládního kabinetu odkud by konečně  bylo možné uskutečnit důležité změny v jeho chování a získat si veřejnost na svojí stranu.

Valdo Melcer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..