Povolební jednání #1

Dne 11. 10. 2018 se na Svákovské hvězdárně uskutečnila schůzka zvolených zastupitelů.

Na schůzku byli pozváni zastupitelé za ANO, KDU-ČSL, ČSSD, TOP09, KSČM a zastupitelé za Piráty pro Soběslav. Dále byli osloveni pánové Lintneři s návrhem na jednání. Lintneři zatím odmítli jednat s odvoláním na pirátskou povolební strategii. Pánové Turek (ANO) a Ing. Klíma (TOP09) se odmítli schůzky zúčastnit. Paní Mgr. Molíková (KDU-ČSL) sice účast přislíbila, ale na schůzku nedorazila. Zastupitelé za ODS nebyli na schůzku pozváni.

Schůzky se nakonec zúčastnili: Mgr. Vladimír Drachovský, František Dukát, Ing. Iveta Matějů, Ing. Petr Král a Ing. Martin Kákona. Tedy zastupitelé, kteří zastupují přibližně třetinu obyvatel města.

Zúčastnění se dohodli, že přes víkend připraví přes internet sdílený dokument se stanoviskem k obsazení funkcí v zastupitelstvu města. Tento dokument bude sloužit jako návrh pro první zasedání zastupitelstva města.

2 komentáře u „Povolební jednání #1“

  1. Irena Molíková reaguje na článek Pirátů „ Povolební jednání“:
    Milý pane Kákono, od příště s Vámi budu muset komunikovat pouze prostřednictvím e-mailu, aby z Vaší strany nedošlo ke zveřejňování zkreslených informací. Na schůzku jste mě pozval pouze den předem, nechtěla jsem ji razantně odmítnout, stejně jako neodmítám jednání s piráty. Ale byla bych ráda, kdyby šlo o jednání oboustranně férové. Proto, když vám příště sdělím, že schůzku nejspíš nestihnu, a vy mi řeknete, že se případně sejdeme jindy, odpusťte si prosím tyto následné invektivy na mou osobu. Předem děkuji. S pozdravem Irena Molíková (za KDU-ČSL)

    1. Dobrý den, co nokrétně myslíte? Omlouvám se, pokud jsem vás urazil. Jestli myslíte nějakou formulaci ze zápisu, tak ten je výsledek schůzky. Nepsal jsem ho pouze já.
      Komunikace přes e-mail je pro mě ideální. Adresa na mě je martin.kakona@pirati.cz . Pošlete mi prosím zprávu, abych na vás měl e-mailový kontakt. Navrhněte prosím také termín schůzky. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..