Stanvisko k obsazení funkcí v ZM

Zde je sdílený dokument se stanoviskem k obsazení funkcí v zastupitelstvu města Soběslav. Dokument můžete libovolně komentovat.
https://docs.google.com/document/d/1AhahPfAUVUobO9f7X9OfDpBEUjFvEt7Gx0ZEOLxJZSg/edit?usp=sharing

6 komentářů u „Stanvisko k obsazení funkcí v ZM“

 1. Píšete, že dokument je možné komentovat. Dobře. Absolutně nechápu, že zde uvádíte i stávajícího místostarostu pana Drachovského. Také nevím, jak jste došli k údajné třetině obyvatel našeho města, kterou údajně reprezentujete. Máme 7.000 obyvatel. Počítat mě učili již v základní škole.

 2. Dobrý den pane Osinku, jak už asi víte tak byly volby a panu Drachovskému končí mandát a bude se volit nový starosta i mistostarosta. Že by ČSSD obhájila post místostarosty s jedním mandátem asi nikdo nepředpokládá.

 3. No právě. K volbám ale přišlo pouze 48%, takže vámi uvádáná třetina obyvatel není pravda. A stále nechápu, že si přičítáze hlasy stávajícího místostarosty.

  1. K volbám dnes nechodí 99 procent obyvatel města. Někteří nechávají rozhodnutí na ostatních. Ti co nejdou volit, prakticky souhlasí s výsledkem voleb, ať je jakýkoliv. Proto volby reprezentují všechny obyvatele.

   Stanovisko se týká jen způsobu obsazení funkcí v ZM. K tomuto proběhly schůzky i s jinými stranami. Stanovisko kromě Pirátů pro Soběslav podpořily ještě strany ČSSD a KSČM. Zdůrazňuji, že jednání se týkalo pouze spravedlivého obsazení funkcí v ZM. Nejednalo se o vytvoření budoucí
   koalice. Zmíněné procento reprezentuje volební výsledek všech stran, které se stanoviskem souhlasily.

 4. I přes skutečnost, že jsem se za ČSSD zúčastnil jednání s Vámi, stejně jako učinila většina volebních stran, nepovažuji tuto schůzku za vyjádření podpory Vašich návrhů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..