Železnici čekají výluky, cestující pak výlukový jízdní řád

Z důvodu rekonstrukce železničního koridoru jsou naplánovány následující výluky:
26.10.2014 – 29.10.2014
8.11.2014 – 18.11.2014

Výluky budou nepřetržité, pro vlaky platí výlukový jízdní řád. Za většinu vlaků budou vedeny vždy dva spoje náhradní dopravy, kde jeden je veden bez zastavení ve stanicích Soběslav a
Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí a pojede v pravidelné časové poloze vlaku  i se zajištěním přípojů ve stanici České Budějovice. Druhý spoj pojede přes stanice Soběslav a Veselí nad Lužnicí a do stanice České Budějovice přijede cca 20. Osobní vlaky čeká podobný scénář.

Pro nás Soběslaváky to znamená, že rychlíky na Prahu mají odjezd o 15 minut dříve, na České Budějovice pojedou naopak o 10 minut později. Doufejme, že se po výluce již dočkáme nového nástupiště.

Více informací o výluce najdete zde, nebo si raději ověřte svůj spoj.

2 komentáře u „Železnici čekají výluky, cestující pak výlukový jízdní řád“

  1. Dobrý den, jen bych chtěl doplnit, že výluka je nepřetržitá od 26.10. do 18.11. Tedy i mezi 29.10. a 8.11. je výluka, jen podle jiné etapy výlukového jízdního řádu. A nástupiště ještě být nemá kvůli zdržení stavby vinou podmáčení.

    1. Díky za informaci. Ty výlukové jízdní řády jsou tak složité, že stejně asi bude pro každého lepší si dohledat konkrétní informaci na internetu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..